LECO N-TYPECelleteknologi
SMBB Half Cut Cell-teknologi
SMBB-teknologier
Utmerket anti-PID lav LID-ytelse
Færre skyggeeffekter for varme punkter
Høyere effekt Lavere BOS og LCOE
● ISO9001:2015 kvalitetsstyringssystem
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 standardkvalitet
● IEC61701/IEC62716 Salt-/tåke-/ammoniakktester
| Solceller | N-type Mono |
| Antall celler | 96 (6x16) |
| Dimensjoner | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Vekt | 21,0 kg |
| Frontglass | 3,2 mm belagt herdet glass |
| Ramme | Anodisert aluminiumslegering (forsterket høylast valgfritt) |
| Koblingsboks | IP68-klassifisert (3 bypass-dioder) |
| Utgangskabler | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Lengden kan tilpasses | |
| Kontakter | Mc4-kompatibel |
| Mekanisk belastningstest | Foran 5400 Pa / Bak 2400 Pa |
| KRAFTKLASSE | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimal effekt (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Åpen kretsspenning (Voc) | 34,71V | 32,54V | 34,96 V | 32,78 V | 35,20 V | 33,03V | 35,43V | 33,28 V | 35,67V | 33,52V |
| Kortslutningsstrøm (Isc) | 15,74A | 12.59A | 15,80A | 12,64A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74A | 15,98A | 12,78A |
| Spenning ved maksimal effekt (Vmpp) | 29,35V | 27,50V | 29,57V | 27,72 V | 29,79V | 27,95 V | 30,00 V | 28,17V | 30,21V | 28,39V |
| Strømmaksimal effekt (Impp) | 14,82A | 11,86A | 14,88A | 11,90A | 14,94A | 11,95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MODULEFFEKTIVITET (%) | 21,77 % | 22,02 % | 22,27 % | 22,52 % | 22,65 % | |||||
| STC: Bestrålingsstyrke 1000 W/m², celletemperatur 25 °C, AM1.5G NMOT: Bestrålingsstyrke 800 W/m², omgivelsestemperatur 20 °C, vindhastighet 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Container | 40' hovedkvarter |
| Antall per pall | 36 |
| Paller per container | 26 |
| Antall stykker per beholder | 936 |
| Driftsmodulens temperatur | -40℃ til +85℃ |
| Maksimal systemspenning | 1500 likestrøm (IEC) |
| Maksimal seriesikringsklassifisering | 30A |
| Krafttoleranse | 0/+5W |
| Nominell driftstemperatur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturkoeffisient for Pmax | -0,29 %/℃ |
| Temperaturkoeffisient for Voc | -0,25 %/℃ |
| Temperaturkoeffisient for Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Bygning 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distriktet, Nantong City, Kina
www.alifesolar.com