| ELEKTRISK PROSJEKT | PARAMETERE | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maksimal effekt | Pmaks(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimal driftsspenning | Vmp(V) | 42,63 | 43,18 | 43,68 | 44,19 |
| Optimal driftsstrøm | Imp(A) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Åpen kretsspenning | Voc(V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53,03 |
| Kortslutningsstrøm | Isc(A) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Modulens driftstemperaturområde | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maksimal systemspenning | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksimal sikringsstrøm | A | 25 | |||
| Effekttoleranseområde | % | 0~+3% | |||
| *STC (Standard testforhold): Frontal bestråling 1000 W/m², celletemperatur 25 ℃, spektrum AM1.5. | |||||
| Nominell driftstemperatur for cellen | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Maksimal effekttemperaturkoeffisient | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Temperaturkoeffisient for åpen kretsspenning | Vok | %/℃ | -0,24 |
| Kortslutningsstrøm temperaturkoeffisient | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Sikkerhetsnivå | Klasse II |
| Produktgaranti | 12 år med produktmaterialer og -teknologi |
| Strømgaranti | 25 års lineær effekt |
| *Dempningen det første året er 2 %. Fra året etter er den årlige nedgangen mindre enn 0,5 %. Modulens effekt er ikke mindre enn 80 % i det 25. året. | |
| Celletype | TOPCon-celle 182 × 91 mm |
| Cellearrangement | 144 stk (12×12) |
| Modulstørrelse | 2260 x 1219 x 2,7 mm |
| Modulvekt | 7,44 kg |
| Koblingsboks | Kapslingsgrad IP68 |
| Utgangskabel | 4 mm², 500 mm kabelnettlengde. Kabellengden kan tilpasses |
| Kontakttype | MC4-kompatibilitet |
| Ramme | Ikke aktuelt |
| Statisk frontlast (snøtrykk) | 5400Pa |
| Statisk belastning bak (vindtrykk) | 2400Pa |
| Transport | Plattformlastebil 13m | Plattformlastebil 17,5 meter | Container 20 grader | Container 40 grader |
|---|---|---|---|---|
| Størrelse | 13m | 17,5 meter | 20 grader | 40 grader |
| Palle | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Stykke/pall | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Totalt antall stykker | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Emballasjestørrelse (pall) | 2320 * 1110 * 1400 mm | |||
| Maksimal effekt (W) | Konverteringseffektivitet | Vekt | Produktgaranti | Strømgaranti | Modulstørrelser | Cellearrangement |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 år | 25 år | 2260 x 1219 x 2,7 mm | 144 stk (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 år | 25 år | 2260 x 1110 x 2,7 mm | 132 stk (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 år | 25 år | 2260 x 1020 x 2,7 mm | 120 stk (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 år | 25 år | 2260 x 918 x 2,7 mm | 108 stk (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 år | 25 år | 2260 x 825 x 2,7 mm | 96 stk (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 år | 25 år | 2260 x 735 x 2,7 mm | 84 stk (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 år | 25 år | 2260 x 644 x 2,7 mm | 72 stk (6x12) |
| 120 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 år | 25 år | 1545 x 425 x 2,7 mm | 72 stk (6x12) |
| 200 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 år | 25 år | 1150 x 927 x 2,7 mm | 54 stk (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 år | 25 år | 1750 x 1150 x 2,7 mm | 80 stk (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Bygning 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distriktet, Nantong City, Kina
www.alifesolar.com