LECO N-TYPECelleteknologi
SMBB Half Cut Cell-teknologi
Bifacial Cell Module Technologies
Utmerket anti-PID lav LID-ytelse
Færre skyggeeffekter for varme punkter
Høyere effekt Lavere BOS og LCOE
● ISO9001:2015 kvalitetsstyringssystem
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 standardkvalitet
● IEC61701/IEC62716 Salt-/tåke-/ammoniakktester
| Solceller | N-type Mono |
| Antall celler | 96 (6x16) |
| Dimensjoner | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Vekt | 24,0 kg |
| Frontglass | 2,0 mm belagt halvherdet glass |
| Ramme | Anodisert aluminiumslegering (forsterket høylast valgfritt) |
| Koblingsboks | IP68-klassifisert (3 bypass-dioder) |
| Utgangskabler | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Lengden kan tilpasses | |
| Kontakter | Mc4-kompatibel |
| Mekanisk belastningstest | Foran 5400 Pa / Bak 2400 Pa |
| KRAFTKLASSE | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimal effekt (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Åpen kretsspenning (Voc) | 34,49V | 32,33V | 34,74 V | 32,58 V | 34,97V | 32,82 V | 35,21V | 33,07V | 35,45 V | 35,68 V |
| Kortslutningsstrøm (Isc) | 15,84A | 12,67A | 15,90A | 12,72A | 15,96A | 12,77A | 16.02A | 12,82A | 16.08A | 12,86A |
| Spenning ved maksimal effekt (Vmpp) | 29,43V | 27,57V | 29,65 V | 27,80V | 29,87V | 28,02V | 30,08V | 28,24V | 30,29V | 28,46V |
| Strømmaksimal effekt (Impp) | 14,78A | 11,82A | 14,84A | 11,87A | 14,90A | 11,92A | 14,96A | 11,97A | 15.02A | 12.02A |
| MODULEFFEKTIVITET (%) | 21,77 % | 22,02 % | 22,27 % | 22,52 % | 22,77 % | |||||
| STC: Bestrålingsstyrke 1000 W/m², celletemperatur 25 °C, AM1.5G NMOT: Bestrålingsstyrke 800 W/m², omgivelsestemperatur 20 °C, vindhastighet 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Bakre forsterkning | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimal effekt (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Moduleffektivitet STC (%) | 22,86 % | 23,12 % | 23,38 % | 23,65 % | 23,91 % | |
| 15 % | Maksimal effekt (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Moduleffektivitet STC (%) | 25,04 % | 25,32 % | 25,61 % | 25,90 % | 26,19 % | |
| 25 % | Maksimal effekt (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Moduleffektivitet STC (%) | 27,21 % | 27,53 % | 27,84 % | 28,15 % | 28,46 % |
| Container | 40' hovedkvarter |
| Antall per pall | 36 |
| Paller per container | 26 |
| Antall stykker per beholder | 936 |
| Driftsmodulens temperatur | -40℃ til +85℃ |
| Maksimal systemspenning | 1500 likestrøm (IEC) |
| Maksimal seriesikringsklassifisering | 30A |
| Krafttoleranse | 0/+5W |
| Nominell driftstemperatur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturkoeffisient for Pmax | -0,29 %/℃ |
| Temperaturkoeffisient for Voc | -0,25 %/℃ |
| Temperaturkoeffisient for Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Bygning 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distriktet, Nantong City, Kina
www.alifesolar.com