LECO N-TYPECelleteknologi
SMBB Half Cut Cell-teknologi
Bifacial celleModulteknologier
Utmerket anti-PID lav LID-ytelse
Færre skyggeeffekter for varme punkter
Høyere effekt Lavere BOS og LCOE
● ISO9001:2015 kvalitetsstyringssystem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 standardkvalitet
● IEC61701/IEC62716 Salt-/tåke-/ammoniakktester
| Solceller | N-type Mono |
| Antall celler | 144 (6x24) |
| Dimensjoner | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Vekt | 31,5 kg |
| Glass foran/bak | 2,0 mm belagt halvherdet glass |
| Ramme | Anodisert aluminiumslegering (forsterket høylast valgfritt) |
| Koblingsboks | IP68-klassifisert (3 bypass-dioder) |
| Utgangskabler | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Lengden kan tilpasses | |
| Kontakter | Mc4-kompatibel |
| Mekanisk belastningstest | Foran 5400 Pa / Bak 2400 Pa |
| KRAFTKLASSE | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimal effekt (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Åpen kretsspenning (Voc) | 51,41V | 48,69V | 51,55V | 48,82V | 51,68V | 48,96V | 51,81V | 49,09V | 51,94V | 49,23V |
| Kortslutningsstrøm (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11,65A |
| Spenning ved maksimal effekt (Vmpp) | 42,41V | 39,36V | 42,56 V | 39,51V | 42,71V | 39,66V | 42,86 V | 39,80 V | 43,00 V | 39,95 V |
| Strømmaksimal effekt (Impp) | 13.44A | 10,90A | 13.51A | 10,96A | 13.58A | 11.02A | 13,65A | 11.08A | 13,72A | 11.14A |
| MODULEFFEKTIVITET (%) | 22,07 % | 22,26 % | 22,45 % | 22,65 % | 22,84 % | |||||
STC: Bestrålingsstyrke 1000 W/m², celletemperatur 25 ºC, AM1.5G
NMOT: Bestrålingsstyrke 800 W/m², omgivelsestemperatur 20 ºC, vindhastighet 1 m/s, AM1.5G
| Bakre forsterkning | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimal effekt (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Moduleffektivitet STC (%) | 23,17 % | 23,37 % | 23,57 % | 23,78 % | 23,98 % | |
| 15 % | Maksimal effekt (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Moduleffektivitet STC (%) | 25,37 % | 25,60 % | 25,82 % | 26,04 % | 26,27 % | |
| 25 % | Maksimal effekt (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Moduleffektivitet STC (%) | 27,58 % | 27,82 % | 28,07 % | 28,31 % | 28,55 % |
| Container | 20'GP | 40' hovedkvarter |
| Antall per pall | 36 | 36 |
| Paller per container | 5 | 20 |
| Antall stykker per beholder | 180 | 720 |
| Driftsmodulens temperatur | -40℃ til +85℃ |
| Maksimal systemspenning | 1500 likestrøm (IEC) |
| Maksimal seriesikringsklassifisering | 30A |
| Krafttoleranse | 0/+5W |
| Nominell driftstemperatur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturkoeffisient for Pmax | -0,29 %/℃ |
| Temperaturkoeffisient for Voc | -0,25 %/℃ |
| Temperaturkoeffisient for Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Bygning 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distriktet, Nantong City, Kina
www.alifesolar.com