LECO N-TYPECelleteknologi
SMBB Half Cut Cell-teknologi
Bifacial celleModulteknologier
Utmerket anti-PID lav LID-ytelse
Færre skyggeeffekter for varme punkter
Høyere effekt Lavere BOS og LCOE
● ISO9001:2015 kvalitetsstyringssystem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 standardkvalitet
● IEC61701/IEC62716 Salt-/tåke-/ammoniakktester
| Solceller | N-type Mono |
| Antall celler | 108 (6x18) |
| Dimensjoner | 1961 x 1134 x 33 mm |
| Vekt | 27,8 kg |
| Glass foran/bak | 2,0 mm belagt halvherdet glass |
| Ramme | Anodisert aluminiumslegering (forsterket høylast valgfritt) |
| Koblingsboks | IP68-klassifisert (3 bypass-dioder) |
| Utgangskabler | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Lengden kan tilpasses | |
| Kontakter | Mc4-kompatibel |
| Mekanisk belastningstest | Foran 5400 Pa / Bak 2400 Pa |
| KRAFTKLASSE | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimal effekt (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Åpen kretsspenning (Voc) | 39,55V | 37,12V | 39,78V | 37,36V | 40,00 V | 37,59V | 40,22V | 37,83V | 40,44V | 38,06V |
| Kortslutningsstrøm (Isc) | 15,72A | 12,58A | 15,78A | 12,62A | 15,84A | 12,67A | 15,90A | 12,72A | 15,96A | 12,77A |
| Spenning ved maksimal effekt (Vmpp) | 33,11V | 31,08V | 33,31V | 31,29V | 33,51V | 31,50 V | 33,71V | 31,71V | 33,91V | 31,91V |
| Strømmaksimal effekt (Impp) | 14,80A | 11,84A | 14,86A | 11,89A | 14,92A | 11,94A | 14,98A | 11,98A | 15.04A | 12.03A |
| MODULEFFEKTIVITET (%) | 22,03 % | 22,26 % | 22,48 % | 22,71 % | 22,93 % | |||||
STC: Bestrålingsstyrke 1000 W/m², celletemperatur 25 ºC, AM1.5G
NMOT: Bestrålingsstyrke 800 W/m², omgivelsestemperatur 20 ºC, vindhastighet 1 m/s, AM1.5G
| Bakre forsterkning | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimal effekt (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Moduleffektivitet STC (%) | 23,14 % | 23,37 % | 23,61 % | 23,84 % | 24,08 % | |
| 15 % | Maksimal effekt (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Moduleffektivitet STC (%) | 25,34 % | 25,60 % | 25,86 % | 26,12 % | 26,37 % | |
| 25 % | Maksimal effekt (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Moduleffektivitet STC (%) | 27,54 % | 27,82 % | 28,11 % | 28,39 % | 28,67 % |
| Container | 40' hovedkvarter |
| Antall per pall | 34 |
| Paller per container | 24 |
| Antall stykker per beholder | 816 |
| Driftsmodulens temperatur | -40℃ til +85℃ |
| Maksimal systemspenning | 1500 likestrøm (IEC) |
| Maksimal seriesikringsklassifisering | 30A |
| Krafttoleranse | 0/+5W |
| Nominell driftstemperatur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturkoeffisient for Pmax | -0,29 %/℃ |
| Temperaturkoeffisient for Voc | -0,25 %/℃ |
| Temperaturkoeffisient for Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Bygning 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distriktet, Nantong City, Kina
www.alifesolar.com