LECO N-TYPECelleteknologi
SMBB Half Cut Cell-teknologi
Bifacial celleModulteknologier
Utmerket anti-PID lav LID-ytelse
Færre skyggeeffekter for varme punkter
Høyere effekt Lavere BOS og LCOE
● ISO9001:2015 kvalitetsstyringssystem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 standardkvalitet
● IEC61701/IEC62716 Salt-/tåke-/ammoniakktester
| Solceller | N-type Mono |
| Antall celler | 132 (6x22) |
| Dimensjoner | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Vekt | 38,5 kg |
| Glass foran/bak | 2,0 mm belagt halvherdet glass |
| Ramme | Anodisert aluminiumslegering (forsterket høylast valgfritt) |
| Koblingsboks | IP68-klassifisert (3 bypass-dioder) |
| Utgangskabler | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Lengden kan tilpasses | |
| Kontakter | Mc4-kompatibel |
| Mekanisk belastningstest | Foran 5400 Pa / Bak 2400 Pa |
| KRAFTKLASSE | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimal effekt (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Åpen kretsspenning (Voc) | 47,95 V | 45,52V | 48,15V | 45,73V | 48,34V | 45,93V | 48,54V | 46,13V | 48,73V | 46,33V |
| Kortslutningsstrøm (Isc) | 18.29A | 14,63A | 18.34A | 14,67A | 18.39A | 14,71A | 18.44A | 14,75A | 18.49A | 14,79A |
| Spenning ved maksimal effekt (Vmpp) | 39,84V | 37,82V | 40,03V | 38,02V | 40,23V | 38,22V | 40,42V | 38,42V | 40,62 V | 38,62V |
| Strømmaksimal effekt (Impp) | 17.32A | 13,86A | 17.36A | 13,89A | 17.40A | 13,92A | 17.44A | 13,95A | 17.48A | 13,98A |
| MODULEFFEKTIVITET (%) | 22,21 % | 22,37 % | 22,53 % | 22,70 % | 22,86 % | |||||
| STC: Bestrålingsstyrke 1000 W/m², celletemperatur 25 °C, AM1.5G NMOT: Bestrålingsstyrke 800 W/m², omgivelsestemperatur 20 °C, vindhastighet 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Bakre forsterkning | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimal effekt (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Moduleffektivitet STC (%) | 23,32 % | 23,49 % | 23,66 % | 23,83 % | 24,00 % | |
| 15 % | Maksimal effekt (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Moduleffektivitet STC (%) | 25,54 % | 25,73 % | 25,91 % | 26,10 % | 26,28 % | |
| 25 % | Maksimal effekt (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Moduleffektivitet STC (%) | 27,77 % | 27,97 % | 28,17 % | 28,37 % | 28,57 % |
| Container | 40' hovedkvarter |
| Antall per pall | 32 |
| Paller per container | 18 |
| Antall stykker per beholder | 576 |
| Driftsmodulens temperatur | -40℃ til +85℃ |
| Maksimal systemspenning | 1500 likestrøm (IEC) |
| Maksimal seriesikringsklassifisering | 35A |
| Krafttoleranse | 0/+5W |
| Nominell driftstemperatur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturkoeffisient for Pmax | -0,30 %/℃ |
| Temperaturkoeffisient for Voc | -0,24 %/℃ |
| Temperaturkoeffisient for Isc | +0,04 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-post: gavin@alifesolar.com
Bygning 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan-distriktet, Nantong City, Kina
www.alifesolar.com